Komunikat


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem oraz wieloma pytaniami, wprowadzamy od jesieni 2022r nową ofertę terapeutyczną w postaci Terapia par.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z terapeutką prowadzącą Renatą Trojan-Satorą  +48 604 33 00 56mail

   Toksykologia


Zapraszamy do lektury artykułów związanych z toksykologią, m.in.problemami zatruć i dopalaczy w naszej czytelni.

Polityka prywatności serwisu

psychoterapia psychologSerwis Krakowskiego Ośrodka Diagnozy i Psychoterapii zbiera informacje o użytkownikach strony tylko na podstawie tzw. logów systemowych - danych, jakie przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdej wizycie na stronach serwisu.

Dane te zawierają różne informacje, m. in. adres IP internauty, na podstawie którego można ustalić, skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane w celach statystycznych i technicznych, związanych z administracją serwisem.

Wszystkie dane o użytkownikach przechowywane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Serwis zawiera odsyłacze do innych stron w internecie - nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ochronę danych na tych innych stronach.

Serwis będzie informował o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych, oraz na skutek rozwoju samego serwisu.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kontakt
Dzwoniąć pod poniższe numery skontaktujesz sie bezpośrednio ze specjalistą
Agnieszka Ryss - psychoterapeutka  +48 668 70 15 89
Renata Trojan-Satora - psychoterapeutka +48 604 33 00 56
Urszula Lang - neurologopedka +48 609 72 91 91
Leszek Satora - dr n. biol - konsultant ds. naukowych - napisz

Ochrona Danych Osobowych