Komunikat


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem oraz wieloma pytaniami, wprowadzamy od jesieni 2022r nową ofertę terapeutyczną w postaci Terapia par.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z terapeutką prowadzącą Renatą Trojan-Satorą  +48 604 33 00 56mail

   Toksykologia


Zapraszamy do lektury artykułów związanych z toksykologią, m.in.problemami zatruć i dopalaczy w naszej czytelni.

Kontakt


Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapi

ul. Wrocławska 31/3b
31-011 Kraków
 
ul. Krowoderska 71a/5
31-158 Kraków
Dojście od ulicy Karmelickiej, Długiej, Alei J. Słowackiego

psychoterapia, diagnoza, logopeda w kodip

    Jeżeli dzwonisz do nas a my nie odbieramy oznacza to, że własnie prowadzimy spotkanie z innym pacjentem. Oddzwonimy w najkrótszym możliwym czasie.

Specjaliści    
     
Urszula Lang - neurologopedka   +48 609 72 91 91
Agnieszka Ryss - psychoterapeutka   +48 668 70 15 89
Renata Trojan-Satora - psychoterapeutka   +48 604 33 00 56
Leszek Satora, dr n. biol - konsultant ds. naukowych  

 


Przetwarzanie danych osobowych.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu.
Informujemy więc, że wysłanie przez Państwa wiadomości e-mail, kontakt telefoniczny i sms-owy jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na takie przetwarzanie Państwa danych - imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail.
Państwa dane przetwarzane są wyłącznie w celu umówienia wizyty, udzielenia odpowiedzi na pytanie, porady lub konsultacji. W przypadku braku takiej zgody uniemożliwia to specjaliście udzielenie Państwu odpowiedzi na pytanie, skonsultowanie problemu i podjęcie działań w celu udzielenia pomocy specjalistycznej.

Możecie Państwo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przez siebie zgodę przez jednostronne oświadczenie złożone w dowolnej formie. Nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku kontaktu z p. Urszulą Lang, administratorem danych osobowych jest Urszula Lang Gabinet Logopedyczny FRAZA. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kontaktu z p. Agnieszką Ryss, administratorem danych osobowych jest Agnieszka Ryss Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kontaktu z p. Renatą Trojan-Satorą administratorem danych osobowych jest Renata Trojan-Satora Gabinet Psychoterapii. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kontakt
Dzwoniąć pod poniższe numery skontaktujesz sie bezpośrednio ze specjalistą
Agnieszka Ryss - psychoterapeutka  +48 668 70 15 89
Renata Trojan-Satora - psychoterapeutka +48 604 33 00 56
Urszula Lang - neurologopedka +48 609 72 91 91
Leszek Satora - dr n. biol - konsultant ds. naukowych - napisz

Ochrona Danych Osobowych