Kontakt


Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii

Uwaga!
Od 1 sierpnia 2019 r. Ośrodek przenióśł swoją siedzbę z ulicy Mogilskiej 40 na:
ul. Wrocławska 31/3b
31-011 Kraków

 
ul. Krowoderska 71a/5
31-158 Kraków

Dojście od ulicy Karmelickiej, Długiej, Alei J. Słowackiego

psychoterapia, diagnoza, logopeda w kodip

Jeżeli dzwonisz do nas a my nie odbieramy oznacza to, że własnie prowadzimy spotkanie z innym pacjentem. Oddzwonimy w najkrótszym możliwym czasie.

Specjaliści Telefon e-mail
Rafał Czarny - psycholog +48 793 44 36 66 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urszula Lang - neurologopeda +48 609 72 91 91 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Ryss - psychoterapeuta +48 668 70 15 89 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Renata Trojan-Satora - psychoterapeuta +48 604 33 00 56 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Leszek Satora, dr n. biol - konsultant ds. naukowych   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


 

 

Przetwarzanie danych osobowych.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu.
Informujemy więc, że wysłanie przez Państwa wiadomości e-mail, kontakt telefoniczny i sms-owy jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na takie przetwarzanie Państwa danych - imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail.
Państwa dane przetwarzane są wyłącznie w celu umówienia wizyty, udzielenia odpowiedzi na pytanie, porady lub konsultacji. W przypadku braku takiej zgody uniemożliwia to specjaliście udzielenie Państwu odpowiedzi na pytanie, skonsultowanie problemu i podjęcie działań w celu udzielenia pomocy specjalistycznej.

Możecie Państwo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przez siebie zgodę przez jednostronne oświadczenie złożone w dowolnej formie. Nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku kontaktu z p. Rafałem Czarnym, administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju BETTER Sp. z o. o. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kontaktu z p. Urszulą Lang, administratorem danych osobowych jest Urszula Lang Gabinet Logopedyczny FRAZA. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kontaktu z p. Agnieszką Ryss, administratorem danych osobowych jest Agnieszka Ryss Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kontaktu z p. Renatą Trojan-Satorą administratorem danych osobowych jest Renata Trojan-Satora Gabinet Psychoterapii. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kontakt
 
Dzwoniąć pod poniższe numery skontaktujesz sie bezpośrednio ze specjalistą
 
Rafał Czarny - psycholog, tel. 793 443 666
Agnieszka Ryss - psychoterapeuta, tel. 668 70 15 89
Renata Trojan-Satora - psychoterapeuta, tel. 604 33 00 56
Urszula Lang - neurologopeda, tel. 609 72 91 91

Ochrona Danych Osobowych

© 2018 Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii. All Rights Reserved.